Мрійники або дорога в небо
Про життя

Мрії. Мрії бувають різними: дитячими, дорослими, фантастичними, чи навіть буденними. Але мрії ніколи не бувають сірими, бо власне, на те вони і мрії, щоб бути веселками в нашій душі. А що таке мрії?! На мій хлопський розум, це прояви сил, які ведуть нас по життю.

Про друзів кажучи…
Про життя

Розмовляючи з малознайомими людьми, часто розмовляю про друзів (якщо людина мені хоч трохи імпонує, хоча б як співрозмовник). Більшість дивується, як через стільки років життя може зберегтись велика компанія найкращих, без перебільшення кажучи, друзів. Здебільшого життя відсіює левову частку людей, яких ти вважав мало не братами.

Наше крихке існування
Про життя

Наше крихке існування залежить від дрібних моментів, заради яких ми прагнемо жити далі. Але сенс нашого життя, напевно, завжди обумовлений спогадами, унікальний набір страхів, емоцій, переживань, важливість яких ми визначаємо самі. Так із окремих шматочків ми створюємо нашу особисту історію. У надії, що ці спогади завжди будуть з нами.

Молодость
Про життя

Кто-то определяет этот возраст по годам, кто по статусу или карьере, или по бизнесу, кто то по пережитым влюбленностям. Но я б оценил молодость, как то состояние всегда присутствующей жажды. Да, именно жажда, жажда большего. Молодость это момент когда ты делаешь первый шаг в танце, и есть жажда дотанцевать до конца...

Чим ми стаємо?
Про життя

Виноградна лоза. Її вирощують по всьому світу - в спекоті та прохолоді, під дощем (а завдяки ГМО ще й під снігом), в Туманному Альбіоні, Теплій Флоренції...

©Zlit 2012ОновленняКонтакти