Вона малює казки
Про життя
Художники бувають різними, одні малюють батальні сцени, а інші миловидні пейзажі. Є художники які малюють те чого не бачать… А є ті художники з якими ми знайомимось, коли ще не вміємо ходити та гриземо і кромсаємо книжки. Такі художники малюють казки.
Цар або совість
Про життя
Вчора наткнувся на статтю про майдан в Києві та про омоновців, які стоять кордонами. Мало хто знає, але там стоять не тільки МВС, а й ВВ(Внутрішні Війська). Зазвичай вони перевозять зеків, придушують тюремні бунти, але ще їх можна побачити на стадіонах, мітингах, концертах і т.д.
Про муз
Про життя
Одного разу я задумалась над тим, що слово "муза" є виключно жіночого роду. І найчастіше про музу говорять, як про прекрасну пані, що надихає.. ви не повірите чоловіків на звершення, подвиги, наукові відкриття та творчі прориви. І все б нічого, але хто ж тоді надихає жіночу частину людства?
Другий шанс
Про життя

Кожен з нас, кожнісінька людина,  незалежно від національності, віку чи кольору шкіри десь в потаємному куточку тримає величезний багаж спогадів. Про те, як смакувало морозиво куплене на зекономлені кишенькові, про те, яким гірким був досвід перших поразок і як добре пахнув мамин пиріг в суботу зранку. 

Для тих, хто читає
Про життя

Все більше технології проникають у наш світ, і все гостріше ми відчуваємо потребу у адаптації звичних речей до умов технологічного прогресу.
Нині немало девайсів дають можливість читати електронні книги: смартфони, планшети, електронні книжки.

©Zlit 2012ОновленняКонтакти