Про ВНЗ, колапси і рішення
Аналітика аналітики

На пострадянському просторі ми можемо спостерігати прямо таки культ вищої освіти. Батьки вважають, що їх дітлахи без вищої освіти ні-ні, і віддають останні кошти аби "втулити" безтолкове чадо у будь-який ВНЗ, бодай на контракт, бодай на непопулярну спеціальність, але ж то "вища освіта".

Блохи
Аналітика аналітики

Звичайно добре було б поговорити про гігієну і все таке, але в даній статті мова піде не про це. У фільмі «Cloud Atlas», є чудова фраза: надії на те що вони нас почують не більше блохи, але ж і від бліх не так просто позбавитись…. Є таке поняття, як ймовірність подій, і з моєї точки зору вона завжди 100%.

Жінка на першому побаченні
Аналітика аналітики

Моя серія замальовок для тих, у кого наявне хоча б мінімальне почуття гумору і уява версії 1.1. Розпочнемо.

Знаки гороскопу
Аналітика аналітики

В нинішню епоху стало особливо чомусь актуальним вірування, в те що розташування зірок в мить нашого народження щось таки та вирішує. Навіть більшість людей взнавши дату народження одразу згадують фрази з гороскопів. 

Емоції або просто про нас
Аналітика аналітики

Кожен з нас часто задумувався, про емоції, були моменти коли кожен з нас хотів просто зникнути і все через проявлені секундами раніше емоції. Емоції є в кожного з нас, вони є частиною нас, і найчеснішим з наших проявів, тому що їх появу ми не  контролюємо. Як часто бувало, що одне слово «чекаю», змушувало усміхатись?!

©Zlit 2012ОновленняКонтакти