Європа
Аналітика аналітики
Асоціація з Європою. Європейський вибір та інші популярні нині гасла. Нас закликають вступити в Європу. І кожна з політичних сил закликає нас обирати і обов`язково одну із сторін. Давайте розберемось в питанні на наш “хлопський розум”.
Мрії, про шухлядки
Аналітика аналітики
В попередній статті ми говорили про те, звідки беруться мрії. Тепер, як то кажуть, перейдемо до практики. Практика – це тоді, коли мрії з чогось ефемерного перетворюються в частинки реальності. Власне поговоримо про початок втілення. Мрії, як і кожн
Мрії або звідки ноги ростуть
Аналітика аналітики
Власне слово «мрія» ми часто вживаємо в повсякденному житті, з посмішкою або з невимовним смутком на обличчі. Це перша стаття з цілого циклу статей на дану тему. Отже, питання перше – звідки ростуть ноги у слова «мрія»?!
Саркастично можна було б відповісти з іншого боку медалі, яке звуть словом «ниця».
Успіх, успіх, успіх
Аналітика аналітики

Успіх, слово яке сьогодні частіше можна почути ніж «привіт». «Будь успішним», «успіхів тобі» - я б це переклав, як «будь задротом чувак»… Підійдемо до питання, як завжди «по-хлопськи».

Про чоловіків, мереживну білизну та шкарпетки у сандалях
Аналітика аналітики

Про чоловіків, мереживну білизну та шкарпетки у сандалі. Спроба описати типи чоловіків на прикладах одягу та взуття. Читайте, коментуйте та пропонуйте свої варіанти.

©Zlit 2012ОновленняКонтакти