Швидкість, інший погляд
Аналітика аналітики

Хочу поговорити про швидкість… Вже згадувалось про швидку їзду. Проте згадувалось про їзду на чотирьох колесах. Я ж прихильник подорожей на двоколісному транспорті - обожнюю мотоцикли. Стосовно їзди на мототранспорті існують деякі стереотипи, ніби мотоцикли - це небезпечний та легковажний транспорт...

Мультики
Аналітика аналітики

Мультики саме українські, не радянські… Мультики виробництва УкрНаукФільм: «Капітошка», «Петрик Пяточкін». Одразу згадується «Вечірня казка», тоді ще одному з трьох телеканалів Ут-1, ще тоді він не був першим національним… і дитинство.

Досвід
Аналітика аналітики

Надзвичайно хитра та непередбачувана річ, яка є в кожного з нас. Досвід. Він існує в кожного з нас, в кожного різний. Ми всі ним користуємось свідомо чи не свідомо. І тому розглянемо деякі його аспекти, оскільки ця тема стосується кожного.

Емоційність
Аналітика аналітики

Емоційність. Дехто вважає цю рису невимовним даром, інші вважають, що це заважає жити. З власного досвіду можу сказати, що зазвичай дівчата, грішать тим що їх емоції заважають їм жити. Звичайно емоційність не розподіляється за статевою ознакою.

Про вас дівчата…
Аналітика аналітики

Тема із тем, оспівана поетами та прозаїками, кохання… Хочу написати свої думки на свій хлопський погляд, на одвічне питання: «чому». Чому ми так любимо емоційних, коли жити простіше з послідовними?!

©Zlit 2012ОновленняКонтакти