Трохи про сенс
Аналітика аналітики

Фільми. Попсові нині епічні фільмі та багатосерійні кіношИдеври. Часто ми споглядаємо просто картинку, яку нам намалював режисер та не задумуємось над сюжетом. Але по суті сюжет фільму - це найголовніше.

Мода, мода, мода…
Аналітика аналітики

Власне, це явище було завжди і ніколи нікуди не зникало. Мода – одна з найбільших індустрій та систем всіх епох та часів. Але як кажуть, на хлопський розум, також має свої аспекти впливу. Розглянемо моду, яка стосується кожного – одяг.

Про дурнів, весну та Малазію
Аналітика аналітики

Ми так довго її чекаємо, а вона не поспішає до нас. Хоча, дивлячись на ситуацію в країні, починаю розуміти чому все саме так. А ще глянувши на прогноз погоди на літо, починаю задумуватись.

Я народився в четвер
Аналітика аналітики

Я народився в четвер, могло б стати чудовим націоналістичним гаслом. Чому б і ні. Власне якщо подивитись на проблему націоналізму з цієї точки зору то так і є. Основою націоналізму є ідея приналежності, зазвичай це приналежність до нації.

Індустрія ілюзій
Аналітика аналітики

У епоху тотального культу тіла, все частіше доводиться чути, як здавалось би прекарсні створіння доводять себе до виснаження дієтами, а то не доведи Боже і операціями. Все частіше задумуюсь над тим, звідки походить ота патологічна повернутість на неприродному "еталоні краси".

©Zlit 2012ОновленняКонтакти