Свята вбивці або люди – ідіоти
Аналітика аналітики
Свято вбивця – сумний висновок зроблений мною зі статистики самовбивств, які трапляються у період різдвяно-новорічнихі свят. Час коли здається, що світ стає кращим, багато хто починає думати, що все скінчено і час полишати це світ. Здавалося б ідея ідіотична, але тим не менше це реальність.
Закон Мерфі
Аналітика аналітики
Закон Мерфі – це універсальний філософський принцип, який досить часто можна почути, особливо серед військових. Суть його полягає в тому, що будь-яка неприємність яка може статись – обов’язково станеться.
Улюблене заняття українців
Аналітика аналітики
Майдан. Це власне цитата з одного з виступів Сергія Дмитровича. Знову майдан, знову історія повторюється, знову ми як нація починаємо бути нацією. От в такі моменти особливо пробирає тим, що я українець, ні не так, я – Українець. Хоча про все по-порядку…
Чому я вірю в совість, честь і торжество справедливості українського народу
Аналітика аналітики
Я вірю в долю українського народу, вірю в перемогу совісті та людяності. Людина, яка демонструє на всіх рівнях реальності неймовірно велику творчу силу, не може зазнати поразки на полі історії, дійти до олігархії у сфері честі та совісті, що у свою чергу призведе до катастрофи віри та гуманізму.
Мрії, до неї так далеко
Аналітика аналітики
Це власне частина третя з циклу про мрії. Шлях. Ми маємо пройти шлях для того, щоб отримати те, про що маримо у снах. Так, нам доведеться пройти шлях. Він явно не буде простим і будуть на ньому всі елементи дороги в таке далеке село Львівської області – Засув.
©Zlit 2012ОновленняКонтакти