Дим Димич
Наркотики душі

Дим Димич , або як кажуть на цю штуку в народі – кальян. Вельми файна та потрясна штука. Кожен з нас мабуть хоч раз курив кальян, а якщо ні то це задоволення яке варто спробувати. Їх власне два таких: трубка та кальян, але сьогодні поговоримо про кальян.

Ще така незнайома…
Наркотики душі

«Ще така незнайома і така бездоганна, нездоланна…» написав він на клапті паперу простим олівцем. Про що він думав, про що мріяв і кого мав на увазі знав тільки він. Така незнайома. Така дивна. Така безмежно дика і щира.

Чотири жести про кохання
Наркотики душі

Часто ми всі захоплюємось тим зізнаннями у коханні, які показують у фільмах чи передачах цього типу. І ц імоменти більшість називають найчуттєвішими. Багато, хто скаже, що то вигадка,  але тим не менше ми захоплюємось ними.

Сезон дощів
Наркотики душі

Сезон дощів перетворював маленьке містечко у згусток смутку і тиші. Й вона, за винятком дощу та звуку океанських хвиль, не порушувалась нічим… Тиша не гнітила, але здавалась подібною на кисіль – така ж тягуча і непрозора.

Перший раз
Наркотики душі

Стрибки з парашутом навіть не спорт, це хвороба. Люди які хоча б раз спробували стрибнути, обов’язково туди повернуться. Дехто називає нас «адреналінові наркомани», інші «ненормальні»; але так говорять ті хто не пробував, а спробувати однозначно варто!

©Zlit 2012ОновленняКонтакти