Максималізм
Наркотики душі

Так дивно… Хотілося вірити в краще і співати пісень… вона малювала на склі малюнки… наївно-дитячі… так дивно було усвідомлювати, що все у цьому світі – як її малюнки –видимі лише їй… Так само і світ, який нам здається справжнім, матеріальним і цілісним – насправді лише набір наших страшенно суб’єктивних уявлень про нього…

Душа Карпат
Наркотики душі

Є на землі місця, які неможливо описати словами, там просто треба побувати і відчути їх. Звичайно можна було б написати про Німеччину з пивом та сосисками, чи Чехію з її неймовірною столицею, але давайте почнемо з рідних Карпат. Ті хто був в Карпатах, не зможуть зі мною не погодитись, що найкраще і найпрекрасніше, то їх душа - Синевир.

Проміння темряви в раю
Наркотики душі

Складно відрізнити термін «неофолк» від «дарк фолку». Якщо «неофолк» займається сучасною обробкою народних мотивів фолкової музики, то «дарк фолк» є суто новітньою течією, яка поєднує містичні звуки природи, акустичної гітари та електронну обробку з магічним голосом виконавця.

Острови, які зіткані з дощ
Наркотики душі

Є місцина посеред Атлантичного океану, про яку в Україні мало хто знає. Проте це неймовірні перли, які на початку формування світу були розкидані серед бурхливих хвиль Північної Атлантики. Ніколи не міг подумати, що у мене виникне мрія там побувати, адже кому сподобається місцевість, де 260 днів на рік падає дощ і вітер наздоганяє тебе всюди.

розучились чекати
Наркотики душі
ми відвикли чекати... у гіперактивного прогресу є зворотня сторона... Ми стали нетерплячі... Колись листи чекали тижнями... зараз відповіді на смс-ку ми чекаємо протягом хвилин, і страшенно ображаємось, якщо її нема...
©Zlit 2012ОновленняКонтакти