Dire Straits
Наркотики душі
Dire Straits – ще одна група класичного британського року. На далекому заокеанському просторі вони є динозаврами. Понад двадцять років їх сингл був гімном MTV. А їх музику можна назвати класикою, так званого, дорожнього року.
Кажуть, холодно…
Наркотики душі
Нині за вікном надзвичайно неприємна погода… Кажуть: «не показував би носа», «собаку б не вигнав», «холодно»… Але… Але мені від того тільки весело… Я людина зими, я був народжений тоді, коли зима лютує. Коли сніг ляга на землю, як важкі акорди Металіки під час виконання найкращої балади, важкі, але водночас такі мелодійні і такі рідні та обнадійливі, не зважаючи на мінорні тони в мелодії…
Мій Львів
Наркотики душі
Сидиш собі на терасі, закутавшись у картатий плед, і з кашкою нестерпно гарячого какао спостерігаєш за вечірнім містом.
Десь вдалині вуличний музика звуками саксофону заграва до прохожих, белькочуть туристи і заливаються сміхом дітлахи. Вуличні артисти, всяк на свій лад, розважають люд, а екскурсоводи намагаються заманити "новеньких" у цьому місті на екскурсію.
Серце танцює самотнє танго
Наркотики душі
Серце танцює самотнє танго. Slow... Slow... Quick.... Quick…. Slow…* Спогади потоком гірської ріки заполоняють твою свідомість.
Про кохання
Наркотики душі

Кохання, те що солодше за рай, і те що вбиває сильніше ніж будь-яка отрута. Той, хто це відчув знає про, що я кажу. Кохання - це те що найшвидше забувають, але й те, що найдовше пам’ятають…

©Zlit 2012ОновленняКонтакти