Сайт
Світ технологій

Нині майже кожне явище в світі має свій сайт. Сайти створюють, ніби гарячі пиріжки на кухні, не надто задумуючись яким він має бути,  що для нього потрібно, а що ні. Спробуємо в тому розібратись на «хлопський розум».

Дизайн. Продовження
Світ технологій

В минулій статті, ми малювали логотип, отже продовжу розповідь дизайном сайту. В попередній статті було описано як створити логотип, і коли він затверджений, можна приступати до дизайну сайту.

Логотип своїми руками
Світ технологій

Дизайн. Дизайн це та частина розробки сайту яка вимагає досвіду та художнього смаку. Ні з першим, ні з другим в мене не склалось. Але отримавши декілька днів тому замовлення, я вирішив спробувати.

Написання власної СMS
Світ технологій

Content Management System – по суті являє собою кістяк сайту, а саме управління контентом, і по суті значно скорочує час роботи над сайтом програмісту. Нині є багато систем для розробки найрізноманітніших сайтів. Зокрема: WordPress(для видань та блогів), Joomla(для різноманітних сайтів), Bitriks(1c, для комерційних проектів), Magento(для інтернет-магазинів), але кожен програміст i студент прагне написати свою.

Fixfeel.com
Світ технологій
Днями наткувся на досить цікавий проект, із розряду соціальних мереж. Зроблений в Росії, тим не менше мені сподобалось його оформлення, сама ідея і навіть інтерфейс.
©Zlit 2012ОновленняКонтакти